Topic * De ce?

Postează răspuns
Raspunsuri: 7
Vizualizări: 1041
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 3
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1003-de-ce]* De ce?[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
De ce te-ai indragostit? Ca sa para interesant sau ca sa dezvolti o relatie, si sa te casatoresti?
Optiuni topic
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Dumnezeu sa ne dea intelepciune in dragoste si sa ne intelegem bine. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Trebuie ca inainte sa luam o decizie, sa o punem inaintea Domnului. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Daca Dumnezeu pune in inima ta dragoste pentru o fata, si totodata, pune dragoste pentru tine si in inima fetei respective, atunci aceasta dragoste vine de la Dumnezeu. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Nu este bine sa te indragostesti asa repede. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Eu sunt mai timid, si nu prea m-am gandit la asa ceva decat o singura data, dar am realizat repede ca diferenta de varsta dintre noi de 5 ani e prea mare si m-am liniștit! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Cum ajung doi tineri sa se casatoreasca, daca nu se iubesc? Ai dreptate, Adrian. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Ce întrebare... Nu te poți îndrăgosti doar ca să pară interesant. Eventual, poți afirma asta, fără să fii, de fapt. Când te îndrăgostești, ești bun îndrăgostit. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Viața >> Topic * De ce? | Salvatorul.ro
meniu prim
Cine disprețuiește pe aproapele său, face un păcat, dar ferice de cine are milă de cei nenorociți. ( Proverbele 14:21 )