Topic - Sfaturile părinţiilor... -

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 10
Vizualizări: 1125
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1020-sfaturile-p-rin-iilor]- Sfaturile părinţiilor... -[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Cum sunt sfaturile parintilor pe care ti le dau, sunt bune sau rele...?
Optiuni topic
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Ca sa-ti dai seama daca sunt bune sau rele, in primul rand, trebuie sa ti se acorde aceste sfaturi. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Ca parinte, intotdeauna oferi sfaturi bune. Niciun parinte nu vrea raul copilului. Voi ce sfaturi ati da copilului vostru? Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Eu cred ca parintii sunt mai in masura sa ne dea sfaturi pentru ca au trecut prin mai multe decat noi, dar asta nu inseamna ca nu pot si gresi..nu totul in lume isi are răspuns. Dumnezeu e cel mai in masura sa ne invete acolo unde nu știm. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Da, asa este, daca parintii se tem de Dumnezeu, le dau o educatie foarte buna copilior, parerea mea. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Intotdeauna, parintii ne dau sfaturi bune. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Foarte bune, pentru ca mi-au dat o crestere sănătoasă! Optiuni postare ®
DanielA
-DanielA -
Sunt foarte bune sfaturile lor Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Eu nu sunt multumita de tatal meu, el merge pe principiile lui. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Părinții întotdeauna ne dau sfaturi bune, dar depinde de noi dacă vrem să ascultăm de ei. Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Viața >> Topic - Sfaturile părinţiilor... - | Salvatorul.ro
meniu prim
Da, inima noastră își găsește bucuria în El, căci avem încredere în Numele Lui cel Sfânt. ( Psalmii 33:21 )