Topic * Să fim uniţi

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 10
Vizualizări: 1514
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1027-s-fim-uni-i]* Să fim uniţi[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Echipa Salvatorul va cere sa fiti uniti. In ce sens? Iata, seara, intrati pe General sa vorbim, postati mult in Forum, intrati la Resurse (aici aveti sms-uri... adaugati si voi sms-uri, poezii, cantari crestine; avem meditatii- puneti si voi) Celor nou veniti, spuneti-le: "Bun Venit!" Haideti, toti care sunteti pe acest site crestin, sa fim uniti. Asa va avea site-ul activitate, si noi, echipa vom fi intr-o legatura de unitate impreuna cu voi, toti. Echipa Salvatorul va multumeste.
Optiuni topic
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Aseara (miercuri, pe data de 13 martie), pe chat au fost 9 conectati. Intrati in fiecare seara pe chat sa vorbim. Cine are activitate pe chat, va primi credite de la propietarul site-ului. Cu creditele primite, puteti creea topicuri in forum! Va multumim tuturor! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Din pacate, eu nu am net seara....! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Sa fim uniti cu totii! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Fiti uniti in legaturile dragostei si ale sinceritatii. Astea sunt adevaratele legaturi. Amin! Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Mie mi-ar plăcea să vorbim pe chat, dar nu ai cu cine! Și încă nu am luat-o de tot pe ulei să mă apuc să vorbesc singură! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Mie mi-ar plăcea să vorbim pe chat, dar nu ai cu cine! Și încă nu am luat-o de tot pe ulei să mă apuc să vorbesc singură! de Buble-estera
Aici îți dau dreptate, nu ai cu cine să vorbești aici, deoarece își face cont lumea, dar după aceea nu mai intra pe cont și nu-mi explic de ce nu intra. Vad ca suntem puțini aici pe site, de asta nu intra lumea, dar eu le-am zis sa facă activitate cum fac și pe alte site-uri. Dacă ar face asa, ar fi frumos și aici. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Replica la: Aici îți dau dreptate, nu ai cu cine să vorbești aici, deoarece își face cont lumea, dar după aceea nu mai intra pe cont și nu-mi explic de ce nu intra. Vad ca suntem puțini aici pe site, de asta nu intra lumea, dar eu le-am zis sa facă activitate cum fac și pe alte site-uri. Dacă ar face asa, ar fi frumos și aici. de Ion_Marcel
Ar trebui ca echipa să intre mai des pe chat. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Ar trebui ca echipa să intre mai des pe chat. de Buble-estera
O sa anunț toți adiministratorii sa intre pe chat sa vorbim. Optiuni postare ®
Denisa1
-Denisa1 -
Replica la: O sa anunț toți adiministratorii sa intre pe chat sa vorbim. de Ion_Marcel
Eu sunt activa si postez mult pe forum. Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic * Să fim uniţi | Salvatorul.ro
meniu prim
Încolo, fraţii mei, bucuraţi-vă în Domnul. Mie nu-mi este greu să vă scriu mereu aceleaşi lucruri, iar vouă vă este de folos.