Topic ~ Mama sau tata ~

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 10
Vizualizări: 1432
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 6
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1212-mama-sau-tata]~ Mama sau tata ~[/url]
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Care te cearta mai mult? Mama sau tata? Cine te alinta mai mult? Mama sau tata? Scrieti aici cu care dintre parinti va intelegeti mai bine! :)
Optiuni topic
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Amandoi parintii sunt, si vor ramane exceptionali pentru mine. Cat despre cearta, depinde cui i-am gresit sau ce abatere am facut, pentru ca amandoi au dreptul sa ma certe! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Cu amandoi! Optiuni postare ®
DanielA
-DanielA -
Cu ambii parinti Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Normal ca ma inteleg bine cu amandoi! ;) Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Ii iubesc pe ambii parinti, dar mama are ceva mai aparte. O iubesc mult! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Ambii sunt cei mai scumpi:* Optiuni postare ®
Denisa
-Denisa -
Ma am bine cu ambii parinti! De certat, e tati cel care o face, dar imi explica de ce a facut-o. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Mă înțeleg foarte bine cu ambii părinți. Fiind mai mult în preajma mamei ,uneori mă mai apostrofează dacă nu sunt atentă sau uit ceva, dar nu avem certuri. Slavă Domnului! Optiuni postare ®
Iulian_92
-Iulian_92 -
E mai bine sa ascultati de parintii vostri, chiar daca va mai cearta. Eu nu mai am parinti. Am fost renegat. Parintii mei m-au dat afara si mi-au zis ca nu mai sunt copilul lor. Deci, ascultati de parinti, ca ei stiu ce e bine pentru voi. Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Viața >> Topic ~ Mama sau tata ~ | Salvatorul.ro
meniu prim
Trecerea în revistă a fidelităţii şi binecuvântărilor din trecut ale lui Dumnezeu, te va încuraja şi îţi va da speranţă pentru astăzi.