Topic * Frumuseţea interioară sau cea exterioară?

Postează răspuns
Raspunsuri: 6
Vizualizări: 1084
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 5
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1216-frumuse-ea-interioar-sau-cea-exterioar]* Frumuseţea interioară sau cea exterioară?[/url]
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Ce conteaza mai mult? Ce este mai important? Frumusetea interioara sau cea exterioara?
Optiuni topic
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Da, frumusețea interioară contează mult. Optiuni postare ®
DanielA
-DanielA -
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Ca baiat, intotdeauna ma voi uita la exterior, dar stiu ca aparentele inseala. Sunt importante amandoua, si ar fi perfect sa gasesc pe cineva care e frumoasa, desteapta, si cu frica de Dumnezeu :* Optiuni postare ®
Denisa
-Denisa -
In primul rand, conteaza cea interioara, si apoi cea exterioara. Dar daca avem frumusete interioara, vom putea afla ca acopera si exteriorul. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Asa este. Frumusețea interioara este de mare preț pentru ca cea exterioara trece repede! Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Într-adevăr, frumusețea interioară contează cel mai mult, dar nici cea exterioară nu e de lepădat, la urma urmei. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Viața >> Topic * Frumuseţea interioară sau cea exterioară? | Salvatorul.ro
meniu prim
Dar eu către Tine îmi înalț rugăciunea, Doamne, la vremea potrivită. În bunătatea Ta cea mare, răspunde-mi, Dumnezeule, și dă-mi ajutorul Tău! ( Psalmii 69:13 )