Topic * Fraţii mei

Postează răspuns
Raspunsuri: 7
Vizualizări: 1118
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 5
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1233-fra-ii-mei]* Fraţii mei[/url]
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Va intelegeti bine cu fratii vostri? Va sprijiniti in necaz? Scrieti aici sincer, si nu va sfiiti!
Optiuni topic
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Nu am frati, doar 2 surori! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Ma inteleg foarte bine cu fratii mei. Am trei surori frumoase de peste 20 de anisori, care ma imprumuta intotdeauna cu bani si cu ce mai am nevoie :D Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Am 5 frati si 4 surori, cateodata ma inteleg bine...nu tot timpul! Optiuni postare ®
Denisa
-Denisa -
Eu am 8 frati, si multumesc Domnului ca probleme se ivesc, dar cu ajutorul Domnului, le trecem. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Mă înțeleg foarte bine cu frații și surorile mele, deși majoritatea sunt mai mari decât mine, eu fiind a șaptea dintr-o familie cu zece copii. Uneori, mai apar și ușoare neînțelegeri (cu frații mai mici, în special), dar trec toate supărările. Optiuni postare ®
Iulian_92
-Iulian_92 -
Nu, pentru ca ei sunt mai mari decât mine si mereu au ceva cu mine. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Da, mai ales când e rost de bani :) Trec instantaneu toate problemele -) Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Viața >> Topic * Fraţii mei | Salvatorul.ro
meniu prim
Deci, ca unii care, prin ascultarea de adevăr, v-ați curățat prin Duhul, ca să aveți o dragoste de frați neprefăcută, iubiți-vă cu căldură unii pe alții, din toată inima. ( 1 Petru 1:22 )