Topic * Fotografii...

Postează răspuns
Raspunsuri: 4
Vizualizări: 963
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 2
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1247-fotografii]* Fotografii...[/url]
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Cred ca toate lumea are aceste amintiri imprimate pe o coala lucioasa de oricare dimensiuni care sunt pastrate intr-o cutie speciala sau intr-un album foto, dar cel mai important, sunt pastrate in sufletul fiecaruia! Ce amintiri va napadesc cand priviti o fotografie de cand erati mici, sau la nunta voastra sau oriunde ati petrecut momente fericite?:)
Optiuni topic
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Am un album foto care totdeauna imi aduce aminte ca nu sunt singur pe acest pamant, si pretuiesc foarte mult acest album! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
E cel mai frumos cand iti aduci aminte de o poza, si te uiti la ea... Este asa de minunat cand te uiti la acea poza! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Eu inca nu am un album, dar o sa-mi fac un album cu poze si o sa le pastrez. Am multe fotografii din anul 2000 pana in prezent, si as vrea sa-mi fac un album cu toate fotografiile mele pe care le am. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Amintirile mele în legătură cu pozele sunt plăcute, și de multe ori, chiar amuzante. Pozele ne dezvăluie momente din viață, pe care de multe ori nici nu le mai reținem. Când mă uit la poze, văd cum arătam eu când eram micuță, și alte evenimente. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic * Fotografii... | Salvatorul.ro
meniu prim
Smeriți-vă înaintea Domnului, și El vă va înălța. ( Iacov 4:10 )