Topic * Bătaia...

Postează răspuns
Raspunsuri: 4
Vizualizări: 1038
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 3
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1255-b-taia]* Bătaia...[/url]
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
In zilele de azi, bataia e la ordinul zilei! Ce parere aveti despre parintii care isi bat copiii (ca un mod de pedepsire) atunci cand gresesc? Credeti ca acel copil nu va mai repeta greseala daca este batut? Spuneti-va parerea pro si contra!
Optiuni topic
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
In decursul vietii mele am luat o singura data bataie pentru ca meritam pe deplin, parintii mei intotdeauna, prin cuvantul lor si exemplul lor, m-au învățat cum ar trebui sa umblu, sa vorbesc, sa gandesc, sa ma comport in societate, explicandu-mi pe larg pericolele si avantajele lucrurilor despre care vorbeam! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Nu doar prin bataie trebuie sa iti inveti fiul, ci cu vorba buna! Daca nu intelege nici de vorba buna, atunci esti nevoit! Optiuni postare ®
Alex-Domnica
-Alex-Domnica -
Frumos scrie in Biblie, cu negru pe alb: "Cine cruță nuiaua, urăște pe fiul său", dar nu scrie sa faci abuz. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Cu vorbă bună și cu dragoste, poți rezolva orice problemă... Cu bătaie, nu rezolvi nimic. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic * Bătaia... | Salvatorul.ro
meniu prim
Când te simți singur și părăsit, când lucrurile nu îți merg așa cum ai vrea, când ai probleme și necazuri, atunci Dumnezeu te iubește cel mai mult, și toate necazurile vor lucra spre binele tău.