Topic * Bătaia...

Postează răspuns
Raspunsuri: 5
Vizualizări: 447
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1255-b-taia]* Bătaia...[/url]
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
In zilele de azi, bataia e la ordinul zilei! Ce parere aveti despre parintii care isi bat copiii (ca un mod de pedepsire) atunci cand gresesc? Credeti ca acel copil nu va mai repeta greseala daca este batut? Spuneti-va parerea pro si contra!
Optiuni topic
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
In decursul vietii mele am luat o singura data bataie pentru ca meritam pe deplin ,parintii mei intotdeauna foloseau prin cuvantul lor si exemple cum ar trebui sa umblu ,sa vorbesc ,sa gandesc ,sa ma comport in societate explicandu-mi pe larg pericolele si avantajele lucrurilor despre care vorbeam ! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Nu doar prin bataie trebuie sa iti inveti fiul, ci cu vorba buna ! Daca nu intelege nici de vorba buna, atunci esti nevoit ! Optiuni postare ®
Alex-Domnica
-§Alex-Domnica -
Frumos scrie in Biblie, cu negru pe alb: "CINE CRUTA NUIAUA, URASTE PE FIUL SAU", dar nu scrie sa faci abuz. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
CU VORBA BUNA SI CU DRAGOSTE, POTI REZOLVA ORCE PROBLEMA ...CU BATAIE, NU REZOLVI NIMIC. Optiuni postare ®
Daniel91
-§Daniel91 -
E buna si nuiaua.Dar cu masura. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic * Bătaia... | Salvatorul
meniu prim
Și prin El, și voi sunteți zidiți împreună, ca să fiți un locaș al lui Dumnezeu, prin Duhul. ( Efeseni 2:22)