Topic * Sugestia ta

Postează răspuns
Prima paginaRaspunsuri: 13
Vizualizări: 1552
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1288-sugestia-ta]* Sugestia ta[/url]
Buble-estera
-Buble-estera -
Sugerez să ni se ofere posibilitatea și nouă, membrilor, de a putea să ștergem anumite postări scrise greșit, sau mesaje instant. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Sugerez să ni se ofere posibilitatea și nouă, membrilor, de a putea să ștergem anumite postări scrise greșit, sau mesaje instant. de Buble-estera
Asta nu facem, deoarece puteți sa ștergeți și alte postări. Când postezi în forum, după ce ai postat, ai la dispoziție 14 minute sa editezi acea postare dacă ai scris-o greșit. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Replica la: Asta nu facem, deoarece puteți sa ștergeți și alte postări. Când postezi în forum, după ce ai postat, ai la dispoziție 14 minute sa editezi acea postare dacă ai scris-o greșit. de Ion_Marcel
Păi mă refeream să avem posibilitatea de a șterge doar postările noastre, nu și ale altora. Dacă scriu o postare de două ori din greșeală? Ce să editez? Sau dacă scriu un mesaj instant greșit? Sugerez să se facă modificările de care am zis. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Păi mă refeream să avem posibilitatea de a șterge doar postările noastre, nu și ale altora. Dacă scriu o postare de două ori din greșeală? Ce să editez? Sau dacă scriu un mesaj instant greșit? Sugerez să se facă modificările de care am zis. de Buble-estera
O sa luam o decizie daca vom face aceste modificari. Optiuni postare ®

Pagina 2 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Forum Administrativ >> Topic * Sugestia ta >> Topic * Sugestia ta - pagina 2 | Salvatorul.ro
meniu prim
Uneori iubim unele persoane fără să ne dăm seama.