Topic Administratorii site-ului Salvatorul.ro

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 12
Vizualizări: 1789
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 5
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1313-administratorii-site-ului-salvatorul-ro]Administratorii site-ului Salvatorul.ro[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Ce parere aveti despre toti administratorii site-ului Salvatorul.ro?
Optiuni topic
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Sunt nemulțumit ca Lacatus nu a luat pedeapsa ca a vorbit urât. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Nu urat, mi-a vorbit cu amenințari. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Noi suntem o echipa unita, si suntem mai ceva ca fratii si ca surorile. Sa ne ajute Dumnezeu in continuare! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Nu pot spune altceva, decat "Domnul sa va binecuvinteze pe toți administratorii de aici!" Sunteți de nota 10... nota maxima. Pe toți va iubesc :-* Optiuni postare ®
Alex-Domnica
-Alex-Domnica -
Foarte in regula, insa mai trebuie ceva modificari. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Ar cam trebui sa fie si ei mai activi, fiindca in ultima vreme s-au cam lasat. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Ar cam trebui sa fie si ei mai activi, fiindca in ultima vreme s-au cam lasat. de Salvatorul.Ro
O sa vorbesc cu toti administratorii despre activitate! Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Îmi place site-ul Salvatorul.ro! Nu îi cunosc pe administratori foarte bine, dar cred că sunt foarte buni cu toții! Domnul să-i binecuvinteze pe toți! Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Am ajuns să îi cunosc mai bine, și la fel, am o părere bună despre ei! Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Forum Administrativ >> Topic Administratorii site-ului Salvatorul.ro | Salvatorul.ro
meniu prim
Nu toate florile frumoase au şi miros plăcut, când ai de unde să culegi, alege numai acele care posedă şi una şi alta! (Goethe)