Topic - Prietenii necreştini -

Postează răspuns
Raspunsuri: 8
Vizualizări: 1452
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1371-prietenii-necre-tini]- Prietenii necreştini -[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Pot oare prietenii necrestini sa ne influenteze viata de crestin?
Optiuni topic
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Da. Si chiar fara sa vrea si sa fara sa-si dea ei seama, Satan se poate folosi de ei ca sa ne faca sa schiopatam pe cale. Trebuie sa ne evaluam prieteniile, sa vedem la ce ne conduce fiecare. Optiuni postare ®
DanielA
-DanielA -
Da, pot sa ne influenteze, fara sa vrem noi! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Prietenii necrestini ne pot infulenta, dar si noi putem sa-i intoarcem la Domnul! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Tovarasiile rele, strica obiceiurile bune! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Prietenia cu lumea este vrajmasie cu Dumnezeu. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Nu. Daca noi nu ne lasam corupti de ei, ei nu au influenta asupra noastra. Optiuni postare ®
Ionatan
-Ionatan -
Eu nu sunt pocăit, am prieteni crestini, care mai rau m-au dezamagit... mai rau decat ceilalti. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Eu nu sunt pocăit, am prieteni crestini, care mai rau m-au dezamagit... mai rau decat ceilalti. de Ionatan
Da, Ionatan. Sunt prieteni, chiar pocăiți, și m-au dezamăgit și m-au urat... Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Viața >> Topic - Prietenii necreştini - >> Topic - Prietenii necreştini - | Salvatorul.ro
meniu prim
Scaldă-ţi cuvintele în iubire, bazează-te pe Cuvântul Lui Dumnezeu şi ieşi în lume, hotărât să ridici, să încurajezi şi să motivezi pe cineva.