Topic * Cărţi interesante

Postează răspuns
Raspunsuri: 9
Vizualizări: 1891
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1382-c-r-i-interesante]* Cărţi interesante[/url]
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Ce carte citita pana acum v-a impresionat cel mai mult?
Optiuni topic
DanielA
-DanielA -
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
In asteptarea zorilor; Titus, un camarad al cruci; Copiii betivanului; Camasa lui Hristos etc. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Pistruiatul și comanşii, am citit-o recent. O carte din literatura universală este Mizerabilii, care mi-a plăcut. Optiuni postare ®
Cristi41
-Cristi41 -
Baraca. Este o intalnire intre un om si Dumnezeu. O carte adevarata si foarte palpitanta. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Biblia e cea mai frumoasă și impresionantă carte din istoria omenirii. Ea e cea care mi-a plăcut foarte mult. Dar sunt multe alte cărți impresionante! Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Carmi din Iudeea a fost interesantă, mai ales pentru că se prezintă o parte din cultura evreiască din naintea nașterii Domnului Isus. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
O altă carte care m-a impresionat a fost "Calea pe care și-a ales-o". Descrie urmările unor decizii greșite din tinerețe. E adevărată. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Replica la: Baraca. Este o intalnire intre un om si Dumnezeu. O carte adevarata si foarte palpitanta. de Cristi41
O carte bună de aruncat pe foc, cu siguranță! Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic * Cărţi interesante >> Topic * Cărţi interesante | Salvatorul.ro
meniu prim
Prețuiește fiecare moment pe care îl ai. Ține minte că timpul nu așteaptă pe nimeni...ieri a fost istorie, mâine va fi mister, dar azi este un dar de la Dumnezeu.