Topic ~ Rugăciune pentru bolnavi!

Postează răspuns
Raspunsuri: 9
Vizualizări: 1383
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 3
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1390-rug-ciune-pentru-bolnavi]~ Rugăciune pentru bolnavi![/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Aici postati daca aveti pe cineva bolnav (rude, neamuri, copii sau parinti, frati, surori) Postati aici numele persoanei sau numele familiei pentru care sa ne rugam, si noi ne vom ruga. Asteptam cererile voastre aici. Cei care aduceti cereri, abonati-va, va rugam, la acest topic.
Optiuni topic
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Daca vreti, rugati-va pentru un baiat, este foarte bolnav. Domnul sa aiba mila de el si sa-l vindece... Dumnezeu sa va binecuvinteze! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Din toata inima as vrea ca Ruxandra sa reuseasca cu cea mai mare nota la examene si Domnul Isus s-o binecuvinteze in orice clipa din viata ei, ca ea sa se increada mereu in Domnul Isus! Domnul Isus Hristos sa va binecuvinteze! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Si pentru tatal surorii Ionela, sa fie complet sanatos. Domnul Isus sa-l binecuvinteze! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Bunica mea are mana rupta. Rugati-va pentru ea. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Pentru mine Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Haideți să ne unim să ne rugăm pentru bolnavii din poporul Domnului, și să scoată Domnul suflete la pocăință, iar noi să ne pocăim mai mult înaintea Domnului. Fiți binecuvântați cu toții! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Este foarte bine sa ne rugam pentru bolnavi. Domnul să-i vindece. Optiuni postare ®
Alex-Domnica
-Alex-Domnica -
Eu cred ca un bolnav, in sinea lui, se simte mult mai bine si se bucura mult mai mult daca mergi la el, acolo unde se afla si sa te rogi acolo cu el. Eu asa cred ca e mai bine, si asa am sa fac, la momentul potrivit. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Daca avem credinta in Dumnezeu, El ne va vindeca. Aveti credinta in Dumnezeu, si El va va vindeca! Amin. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Alte Creştine >> Topic ~ Rugăciune pentru bolnavi! | Salvatorul.ro
meniu prim
Nu toate florile frumoase au şi miros plăcut, când ai de unde să culegi, alege numai acele care posedă şi una şi alta! (Goethe)