Topic * Reguli chat general!

Postează răspuns
Raspunsuri: 7
Vizualizări: 1677
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1439-reguli-chat-general]* Reguli chat general![/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Pe chat, fara glume de prost gust. Sa se anunte echipa in caz ca sunt probleme pe chat. Daca nu respectati regulamentul, veti fi pedepsiti.
Optiuni topic
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
De acum incolo incerc si eu sa respect regulamentul la chat! Multumim pentru acest regulament, frate Marcel! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Pentru asta am creeat reguli si la chat, ca oamenii sa inteleaga ca aici este site crestin, nu lumesc! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Ar fi bine sa desemnati cativa admini care sa fie nonstop pe chat, asa evitati orice abatere de la regulile chatului! Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Regulile bune, dar adminii nu pot vorbi singuri. Eu, de fiecare dată când postam pe chat, rămânea doar a mea. Și ar fi fost culmea să vorbesc singură :) Optiuni postare ®
Denisa
-Denisa -
Replica la: Regulile bune, dar adminii nu pot vorbi singuri. Eu, de fiecare dată când postam pe chat, rămânea doar a mea. Și ar fi fost culmea să vorbesc singură :) de Buble-estera
Asa este... Frumos sa intram sa comunicam... Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Asa este... Frumos sa intram sa comunicam... de Denisa
Da, este foarte important și bine să comunicam. Optiuni postare ®
Denisa
-Denisa -
Replica la: Da, este foarte important și bine să comunicam. de Ion_Marcel
Bine ar fi... Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Forum Administrativ >> Topic * Reguli chat general! >> Topic * Reguli chat general! | Salvatorul.ro
meniu prim
Cei care pun înaintea oricărei acţiuni îndoiala, aceia vor pierde cu siguranţă. (Vasile Gavrilescu)