Topic ~ Sărbătoreşti ziua de naştere?

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 12
Vizualizări: 1261
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1443-s-rb-tore-ti-ziua-de-na-tere]~ Sărbătoreşti ziua de naştere?[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Unii spun ca e pacat sa-ti sarbatoresti ziua de naștere, ei spun ca daca spui "La multi ani!" unei persoane, inseamna ca ii dai slava acelei persoane. Voi ce parere aveti?
Optiuni topic
Ica_Niculai
-Ica_Niculai -
Cititi in Biblie... scrie de doi oameni care si-au sarbatorit ziua de nastere: faraon si Irod, dar s-a sfarsit tragic. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Nu e pacat sa-ti sarbatoresti ziua de nastere, insa devine pacat atunci cand te distrezi pe muzica necrestina si consumi anumite bauturi alcoolice! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Zilele de nastere trebuie sarbatorite in post si rugaciune, totul spre slava Domnului! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Este greu sa-ti dai cu parerea despre ceva ce nu esti sigur ca stii. Sincer, nu stiu daca e bine sau rau! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Nu imi sarbatoresc ziua de nastere! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Nici eu nu mi-o tin. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Depinde, uneori da, alteori nu, dar nu vad nimic rau in asta, ca doar e o sarbatoare... ca Domnul ne-a mai dat inca un an pe pamant. Si ziua celor dragi o sarbatoresc; depinde de stare. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Nu mi se pare nimic rău. Eu, ziua mea mi-am petrecut-o acasă cu familia. Pentru mine e un prilej de sărbătoare, de bucurie și în care am putut să-I mulțumesc lui Dumnezeu pentru că m-a ajutat să ajung cu bine vârsta de 16 ani. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Da. Dacă pot, de ce nu? Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Întrebări şi răspunsuri >> Topic ~ Sărbătoreşti ziua de naştere? | Salvatorul.ro
meniu prim
”Trebuie să reţii că tot ceea ce se întâmplă înăuntrul tău este mult mai important decât ceea ce se întâmplă în exterior.”