Topic ~ Remedii pentru slăbit !

Postează răspuns
Raspunsuri: 8
Vizualizări: 413
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 5
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1467-remedii-pentru-sl-bit]~ Remedii pentru slăbit ![/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Ati fost mai grasut(a) si ati slabit ? Spuneti si altora metoda daca stiti una veritabila.
Optiuni topic
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
E bine sa faceti miscare multa in fie care zi. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Sport la maxim! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Sport, mancare sanatoasa, alimente intr-o anumita cantitate si mancarurile care contin mult fier cum e pestele si altele :) Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Mult sport in fiecare zi ,face mult. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Eu unul nu sunt gras, si nici nu vreau sa fiu gras. Eu va recomand ca dimineata, o ora sa faceti miscare, chiar si prin munca. Acesta este foarte buna pentru cei care vor sa slabeasca! Optiuni postare ®
Daniel91
-§Daniel91 -
Eu nu am avut probleme cu greutatea.E bine sa faci miscare si sa manaci mai putin mancare calorica.E indicat sa ei zilnic un complex de vitamine.La efort calciul din oase dispare.La fel si magneziu si celelalte minerale din corp. Optiuni postare ®
Martha
-Martha -
Eu am cautat sa ma îngraș... nu am reusit, asa ca ma multumesc cum sunt :D Optiuni postare ®
Andrei2234
-+Andrei2234 -
Vreau să mă mai îngraș Putin dar nu reușesc Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Întrebări şi răspunsuri >> Topic ~ Remedii pentru slăbit ! | Salvatorul
meniu prim
Consacrarea nu înseamnă a-I da ceva lui Dumnezeu, ci a nu lua nimic din ceea ce Îi aparţine.