Topic ~ Remedii pentru răceală!

Postează răspuns
Raspunsuri: 5
Vizualizări: 1397
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1469-remedii-pentru-r-ceal]~ Remedii pentru răceală![/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Ce faceti când sunteţi răciţi, ce remedii folosiţi? Folosiţi şi aşa zisele leacuri băbeşti? Sau numai medicamente de la farmacie?
Optiuni topic
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Nu-mi plac deloc pastilele... dar stau la caldura si evit frigul, beau ceai... cam atat :d Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Mai este o metodă să învingi răceala, să faci o baie fierbinte şi să stai sub plapumă cam vreo trei ore, şi aşa răceala iese din tine şi îţi trece cu siguranţă! Optiuni postare ®
Denisa
-Denisa -
Cu apa calda și sare pentru picioare și un ceai fierbinte de lămâie concentrat. Știu ca ajuta! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Da, asta este cea mai buna solutie. Acest tratament este mai bun decat pastilele si altele. Ca sa-ti treaca repede raceala... sa faci o baie fierbinte, sa bei un ceai fierbinte si sa te bagi sub plapuma, si vei vedea ca a doua zi, nu mai esti racit. Asta am facut eu si mi-a trecut! Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Poate că nu întotdeauna își face efectul, dar de obicei, un ceai fierbinte e foarte folositor, fără să mai vorbesc că e delicios! :) Știți voi;) Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Întrebări şi răspunsuri >> Topic ~ Remedii pentru răceală! >> Topic ~ Remedii pentru răceală! | Salvatorul.ro
meniu prim
Binecuvântat să fie Domnul, căci ascultă glasul rugăciunilor mele. ( Psalmii 28:6 )