Topic ~ Au voie baieții să... ?

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 13
Vizualizări: 892
Membrii abonați 4
Membrii respondenti: 7
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1472-au-voie-baie-ii-s]~ Au voie baieții să... ?[/url]
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Sa "tragi la fiare" pentru a face muschi, e pacat?
Optiuni topic
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Nu e bine sa tragi la fiare si apoi sa te dai tare, asa ceva eu n-am gasit scris in Biblie. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Fratilor, nu mai spuneti prostii, cine nu stie. In Biblie spune urmatorul lucru: ,,Daca un lucru nu ti-e de folos, nu il folosii." Deci, nu e nici un pacat sa tragi de fiare si sa faci muschi, atata timp cat asta este doar pentru persoana ta, nu folosesti lucrul acesta pentru a intimida pe cineva. Multe lucruri ne sunt permise, dar nu toate sunt de folos. Asa scrie Biblia, dragii mei, nu am scris-o eu. Sa ne luam dupa Biblie, nu dupa alte lucruri lumesti care nu au o asa mare importanta inaintea lui Dumnezeu. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Eu zic este bine sa tragi de fiare, iti misti toate oasele si cred ca te simti mai bine. Optiuni postare ®
Nistor_Elisei
-Nistor_Elisei -
Nu e pacat. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Nu este pacat daca faci o miscare la oase, deci nu e niciun pacat daca tragi de fiare. Optiuni postare ®
Adiministrator
-Adiministrator -
Nu consider un pacat, atat timp cat o faci pentru a te mentine. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Depinde. Daca o faci pentru sănătate, nu e păcat...dar altfel, ispitești fetele, si e păcat. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Da e pacat. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Eu cred ca nu este pacat sa faci muschi. Dumnezeu a dat muschi la oameni ca sa poata munci si sa aiba putere. Asta este parerea mea. A voastra? Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Întrebări şi răspunsuri >> Topic ~ Au voie baieții să... ? | Salvatorul.ro
meniu prim
Încolo, fraţii mei, bucuraţi-vă în Domnul. Mie nu-mi este greu să vă scriu mereu aceleaşi lucruri, iar vouă vă este de folos.