Topic ~ Desene animate...

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 10
Vizualizări: 439
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 6
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1478-desene-animate]~ Desene animate...[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Ati urmarit cand erati mici ? Mai urmariti ? Este vreo diferenta intre desenele de ieri si cele de azi?
Optiuni topic
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Da, sunt mult mai violente. Nu mai sunt ca inainte, cu Alba ca Zapada sau cu Memo. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Spongebob, pinguinii din Madagascar, unchiul bunic. Optiuni postare ®
Julie_iulia
-Julie_iulia -
Cele vechi sunt mult mai frumoase. Winnie de Pooh, Copiii de la 402, Regele Leu etc. Optiuni postare ®
Ramo_ramona
-Ramo_ramona -
Le-am urmărit... Este o mare diferență între desenele de dinainte fata de cele din ziua de azi. Cele de mai demult erau mult mai frumoase. Optiuni postare ®
Buble-estera
-¤Buble-estera -
Nu prea m-am uitat pentru că nu am avut calculator, doar la grădiniță ne mai punea doamna educatoare. Optiuni postare ®
Buble-estera
-¤Buble-estera -
Consider, totuși, că foarte multe dintre desenele animate din ziua de azi sunt vai ş-amar!! Optiuni postare ®
Manueltiganescu
-¤Manueltiganescu -
Haide sa fim seriosi umn om pocait nu se uita la desene animate si nici la copiii nu le da voie sa se uite Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Haide sa fim seriosi umn om pocait nu se uita la desene animate si nici la copiii nu le da voie sa se uite de Manueltiganescu
Eu nu te contrazic, dar desenele animate nu este un păcat nu este un lucru vulgar sau ceva ne potrivit. Optiuni postare ®
Manueltiganescu
-¤Manueltiganescu -
Da mare pacat Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Întrebări şi răspunsuri >> Topic ~ Desene animate... | Salvatorul
meniu prim
Mărturisiți-vă unii altora păcatele, și rugați-vă unii pentru alții, ca să fiți vindecați. Mare putere are rugăciunea fierbinte a celui neprihănit. ( Iacov 5:16 )