Topic ~ Cosmetica la pocăiţi...?

Postează răspuns
Raspunsuri: 4
Vizualizări: 1736
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1492-cosmetica-la-poc-i-i]~ Cosmetica la pocăiţi...?[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
E permis asa ceva? Mai mult la surori, si aici intra rujul, rimelul, epilarea, etc.
Optiuni topic
Alex-Domnica
-Alex-Domnica -
Parerea mea e ca acele persoane ce isi imbunatatesc aspectul, chiar nu sunt multumite de cum le-a creat DUMNEZEU. Eu, daca as fi in randul multor fete, as prefera sa ma fardez cum scrie in Biblie. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Rujul, rimelul si celelalte nu sunt indicate... dar trebuie sa lasi fata sa se epileze macar! (tin cu fetele) Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Fetele trebuie sa se lase cum le-a lasat Dumnezeu. Da? Nu sa se penseze. Eu tin foarte mult cu fetele pentru ca ele sunt jumatatea noastra, conform Bibliei. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Nu cred că este permisă cosmetica, dar... să nu cădem nici în cealaltă extremă, adică să se interzică îngrijirea personală, care e cu totul altceva decât cosmetica. Nu trebuie confundate! Cu toate acestea, am întâlnit și persoane care exagerau interzicând anumite lucruri ce țineau de îngrijirea personală. Nu sunt de acord nici cu această mentalitate, dar nici cu cei care dau drum liber spre cosmetice. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Întrebări şi răspunsuri >> Topic ~ Cosmetica la pocăiţi...? | Salvatorul.ro
meniu prim
Semeni un gând, culegi o faptă. Semeni o faptă, culegi un obicei. Semeni un obicei, culegi un caracter. Semeni un caracter, culegi un DESTIN!