Topic * Ne uităm la ,,Cum arată" ?

Postează răspuns
Raspunsuri: 8
Vizualizări: 426
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 8
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/152-ne-uit-m-la-cum-arat]* Ne uităm la ,,Cum arată" ?[/url]
EmiL
-§EmiL -
Te uiti si la ,,Cum arata" ?
Optiuni topic
AndreyBodnariuc
-AndreyBodnariuc -
La inceput, te uiti la exterior, apoi trebuie sa te uiti si la interior. Ce e acolo, e cel mai important! Optiuni postare ®
IooN_MarceL
-IooN_MarceL -
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Sincera sa fiu, ma uit! Optiuni postare ®
Mery
-+Mery -
E important şi cum arată, într-adevăr. Optiuni postare ®
Ramo_ramona
-Ramo_ramona -
Aspectul exterior pentru mine nu prea contează, știu că o să se schimbe. Aspectul interior contează cel mai tare Optiuni postare ®
Ben
-+Ben -
Fiecare se uita la exterior prima data... Daca iti place, iti e mai usor sa te deschizi... Daca nu...mai greu...dar daca se dovedeste a fii un caracter frumos, lucrurile se schimba. Optiuni postare ®
Daniel91
-Daniel91 -
Bine ar fi sa nu conteze pt noi cea ce izbeste ochiul. Optiuni postare ®
Esterica
-¤Esterica -
Da...sigur că mă uit. Bineînțeles, asta nu înseamnă că dacă apare vreun băiat nou pe la biserică și îmi pare mai drăguț, să zicem, gata...știu toate detaliile despre el, sau invers. Am dat exemplul cu biserica pentru că, mai nou, pe aici se abat "craii" :) Și bineînțeles, prezintă un interes deosebit pentru "domnițe". Dar ca să fim sinceri, dacă nu îți place de o persoană cum arată, cum te poți îndrăgosti de ea? Că bănuiesc că la asta se făcea referire în topic. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> ~Viața~ >> Topic * Ne uităm la ,,Cum arată" ? | Salvatorul
meniu prim
Fiți treji, și vegheați! Pentru că potrivnicul vostru, diavolul, dă târcoale ca un leu care răgnește, și caută pe cine să înghită. ( 1 Petru 5:8 )