Topic * Reguli pentru adăugarea pozelor!

Postează răspuns
Raspunsuri: 5
Vizualizări: 1451
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 2
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1534-reguli-pentru-ad-ugarea-pozelor]* Reguli pentru adăugarea pozelor![/url]
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Aici va voi prezenta ce poze trebuie sa puneti la galerie cu acceptul echipei! Voi scrie în urmatorea postare...
Optiuni topic
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Acesta este un site crestin! Dati dovada de credinciosie si respectati urmatoarele cerinte privitoare la buna dezvoltare a site-ului. Totul spre slava Domnului! Pozele pe care le puneti pe site, trebuie sa fie decente, in limita bunului simţ si daca este posibil, sa nu fie editate de anumite programe! Reflectati realitatea! Echipa nu va valida pozele cu continut inadecvat, sau cele pe care sunt scrise alte nume de site-uri. De asemenea, pozele ce reflecta imagini de animale, pasari si alte vietuitoare, pozele fara sens, si cele indecente nu vor fi acceptate. Pozele intoarse, rasucite sau inclinate nu vor fi validate! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Nu acceptam poze cu masini si vile. Pozele sa fie doar cu persoana respectiva, nu cu peisaje, nu cu tot felul de chestii. Cine nu respecta, nu le vom valida. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Normal ca putem pune o poza in galerie alaturi de alta persoana, asta nu ati mentionat! :p Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Da, si normal ca puteti sa va puneti poze cu cei dragi. Fiti binecuvantati! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Nu acceptam poze cu ghiuluri, inele pe degete (fie fata, fie baiat) sau cu lanturi la gat. Dati dovada ca sunteti crestini. Nu acceptam poze cu actori sau actrite. Pozele sa fie doar cu voi. Va multumesc. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Forum Administrativ >> Topic * Reguli pentru adăugarea pozelor! >> Topic * Reguli pentru adăugarea pozelor! | Salvatorul.ro
meniu prim
Căci El mă va ocroti în coliba Lui în ziua necazului, mă va ascunde sub acoperișul cortului Lui, și mă va înălța pe o stâncă. ( Psalmii 27:5 )