Topic * Citirea Bibliei !

Postează răspuns
Raspunsuri: 7
Vizualizări: 405
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 7
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1576-citirea-bibliei]* Citirea Bibliei ![/url]
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
De cate ori ai citit Biblia, de la Geneza pana in Apocalipsa? Dar carti obisnuite, cate ati citit? Mai stiti numarul lor? Haideti sa acordam Bibliei mai mult timp !
Optiuni topic
DanielA
-DanielA -
Am citit de 3 ori Biblia, de la Geneza la Apocalipsa, iar acum am inceput inca o data. Optiuni postare ®
Ramo_ramona
-Ramo_ramona -
steagÎncă nu am terminat-o Optiuni postare ®
Julie_iulia
-Julie_iulia -
De multe ori Optiuni postare ®
Buble-estera
-¤Buble-estera -
Eu am citi Biblia de 8 ori,iar acum o citesc a noua oară. Primele două dăți am terminat-o în aproximativ 8 luni (de fiecare dată), iar apoi am terminat-o în 4 luni. Acum citesc Biblia de trei ori pe an,o dată la patru luni. Optiuni postare ®
Cristi41
-Cristi41 -
Am citit biblia, dar nu in totalitate, si chiar daca as fi citit-o in totalitate si nu as fi inteles nimic din ea, atunci ce folos sa o citesc si sa nu pricep nimic? Si biblia trebuie citita cu intelepciune, nu toata odata, si la sfarsit sa nu intelegi nimic. Nu degeaba sunt facute studiile biblice. Optiuni postare ®
Martha
-Martha -
Nu am citit biblia asa... Optiuni postare ®
Manueltiganescu
-¤Manueltiganescu -
Nu mai tin minte de cate ori am citit biblia intreaga in 22 de ani de pocainta o data pe an sau chiar de doua ori pe an am terminat biblia anul acesta am citito deja de 3 ori si am inceputo iarasi ma hranesc zilnic cate un ceas din scriptura Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic * Citirea Bibliei ! >> Topic * Citirea Bibliei ! | Salvatorul
meniu prim
Primește în inimă doar ceea ce vine dintr-o inimă!