Topic * Citirea Bibliei

Postează răspuns
Raspunsuri: 4
Vizualizări: 1286
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1576-citirea-bibliei]* Citirea Bibliei[/url]
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
De cate ori ai citit Biblia, de la Geneza pana in Apocalipsa? Dar carti obisnuite, cate ati citit? Mai stiti numarul lor? Haideti sa acordam Bibliei mai mult timp!
Optiuni topic
DanielA
-DanielA -
steagAm citit de 3 ori Biblia, de la Geneza la Apocalipsa, iar acum am inceput inca o data. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Eu am citi Biblia de 8 ori, iar acum o citesc a noua oară. Primele două dăți am terminat-o în aproximativ 8 luni (de fiecare dată), iar apoi am terminat-o în 4 luni. Acum citesc Biblia de trei ori pe an, o dată la patru luni. Optiuni postare ®
Cristi41
-Cristi41 -
Am citit Biblia, dar nu in totalitate, si chiar daca as fi citit-o in totalitate si nu as fi inteles nimic din ea, atunci ce folos sa o citesc si sa nu pricep nimic? Si Biblia trebuie citita cu intelepciune, nu toata odata, si la sfarsit sa nu intelegi nimic. Nu degeaba sunt facute studiile biblice. Optiuni postare ®
Denisa1
-Denisa1 -
Eu la inceput nu citeam Biblia zilnic, dar de 3 luni o citesc zilnic, la rând, acum am ajuns la Proverbe, capitolul 3. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic * Citirea Bibliei >> Topic * Citirea Bibliei | Salvatorul.ro
meniu prim
Cine lucrează cu o mână leneșă, sărăcește, dar mâna celor harnici îmbogăţește. ( Proverbele 10:4 )