Topic * Unde e Biblia ta?

Postează răspuns
Raspunsuri: 7
Vizualizări: 1315
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1687-unde-e-biblia-ta]* Unde e Biblia ta?[/url]
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Cum ar fi daca am trata Biblia ca pe telefoanele mobile? Oare le-am purta cu noi mereu, in posete sau in buzunare? Oare ne-am intoarce dupa ea daca am uitat-o? Am umbla prin ea de cateva ori pe zi? Am folosi-o ca sa primim mesaje din textul biblic? Am trata-o ca si cum nu am putea trai fara ea? Oare am darui-o ca si cadou copiilor nostri? Am folosi-o cand calatorim? Am folosi-o in caz de urgente? Si inca ceva, spre deosebire de telefoanele mobile, nu trebuie sa ne facem grija ca vom fim deconectati. Isus a platit deja factura... in avans! Unde e Biblia ta?
Optiuni topic
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Biblia trebuie sa fie pe primul loc in viața noastră! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Biblia mea se afla in sufletul meu! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Amin. Sa ne ajute Dumnezeu sa ne hranim cu Cuvantul Lui in fiecare zi! Optiuni postare ®
Denisa1
-Denisa1 -
Biblia este pe primul loc in viata mea.
Citesc din ea de trei ori pe zi, chiar si la munca, in pauza, o citesc. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Biblia e în geanta de biserică. Optiuni postare ®
Denisa1
-Denisa1 -
Biblia o port cu mine, zilnic. Nu ma departez de Cuvântul lui Dumnezeu. Optiuni postare ®
Denisa1
-Denisa1 -
Am Biblia pe telefonul mobil Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Viața >> Topic * Unde e Biblia ta? >> Topic * Unde e Biblia ta? | Salvatorul.ro
meniu prim
Căci cine iubește viața, și vrea să vadă zile bune, să-și înfrâneze limba de la rău, și buzele de la cuvinte înșelătoare. ( 1 Petru 3:10 )