Topic * Succesul!

Postează răspuns
Raspunsuri: 5
Vizualizări: 886
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 3
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1689-succesul]* Succesul![/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Care este definitia succesului pentru fiecare dintre voi? Doresc sa scrieti aici ce credeti voi ca inseamna succesul pentru tine personal, dar am rugamintea sa nu va abateti de la subiect si la urma va zic si eu ce inseamna pentru mine :)
Optiuni topic
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Pentru mine, succesul reprezinta rezultatul implanit al muncii mele drepte, o modalitate de a vedea ce realizez si cat de mandrii sunt cei din jurul meu de cele facute! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Sa ai succes, nu inseamna sa ai o masina tare. Pentru mine, succesul e sa fiu multumita cu ce am. Degeaba ai tot ce vrei daca nu esti multumit! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Adevarat este lucru asta, ca succesul este rezultatul "mainilor" tale. Daca munceti, ai. Daca nu muncesti, nu ai. Optiuni postare ®
Cristi41
-Cristi41 -
E foarte simplu. Fii credincios, nu căuta lucruri mari pe pământ, cum ar fi bogățiile și atunci vei avea succesul dorit. Dumnezeu i-a dat la Iov, dă oricui. Toate sunt ale Lui, El le poate dăruii oricui dorește El. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: E foarte simplu. Fii credincios, nu căuta lucruri mari pe pământ, cum ar fi bogățiile și atunci vei avea succesul dorit. Dumnezeu i-a dat la Iov, dă oricui. Toate sunt ale Lui, El le poate dăruii oricui dorește El. de Cristi41
Căutați mai întâi împărăția lui Dumnezeu și toate vi se va da pe deasupra! Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic * Succesul! | Salvatorul.ro
meniu prim
Mântuiește, Doamne, poporul Tău, și binecuvântează moștenirea Ta! Fii păstorul și sprijinitorul lor în veci. ( Psalmii 28:9 )