Topic * Ascultarea hip-hop-ului...

Postează răspuns
Raspunsuri: 4
Vizualizări: 841
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 2
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1722-ascultarea-hip-hop-ului]* Ascultarea hip-hop-ului...[/url]
Alyalina
-Alyalina -
Cum credeţi, dacă Dumnezeu se uită doar la inimă, e acceptabil înaintea Domnului să asculte un creştin hip hop creştin?
Optiuni topic
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Nu cred ca este prea indicat sa asculti hip hop crestin, totusi, muzica continand bas puternic si versuri care uneori nu sunt calme, nu poate sa se asemene cu cea crestina :D Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Ar trebui sa fie diferenta intre religii, mai ales intre penticostali si celelalte religii, doar ca nu prea este. Daca hip-hop-ul ar fi cea mai mare problema, ar fi totul foarte perfect. Dar din pacate, sunt multe alte lucruri care nu ne lasa sa fim crestini. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Ar trebui sa fie diferenta intre religii, mai ales intre penticostali si celelalte religii, doar ca nu prea este. Daca hip-hop-ul ar fi cea mai mare problema, ar fi totul foarte perfect. Dar din pacate, sunt multe alte lucruri care nu ne lasa sa fim crestini. de Salvatorul.Ro
Nici hip-hopul crestin nu este bun deloc. El se asemana cu cel din lume, pararea mea. Noi, penticostalii, trebuie sa dam dovada ca suntem pocaiti si Il urmam pe Domnul Isus cu adevărat. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Nu cred ca un creștin ar trebui sa asculte hip-hop creștin. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Culte >> Topic * Ascultarea hip-hop-ului... | Salvatorul.ro
meniu prim
Doar cel ce crede în victorie poate învinge!