Topic * Este păcat să te pensezi?

Postează răspuns
Raspunsuri: 3
Vizualizări: 3954
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 3
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1739-este-p-cat-s-te-pensezi]* Este păcat să te pensezi?[/url]
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Astept raspunsul vostru!
Optiuni topic
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Pensatul nu este un pacat. Unde vedeti voi pacat la pensat? Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Eu, personal, nu cred ca e niciun pacat ca o femeie sa se penseze. Este corect sa se penseze, ca doar nu o umbla cu par pe fata, ca barbatii sau cu sprancenele foarte mari. Trebuie sa arate intr-un fel frumos pentru sotul sau prietenul ei. Nu in asta consta mantuirea. Daca esti decenta, atunci totul e in regula. Daca numai asta ar fi, cred ca toti ar mosteni imparatia cerurilor. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Cred că e păcat, pentru că Dumnezeu ne-a creat așa cum a considerat El că e bine. Vorbind în dreptul meu, nu cred că aș arăta mai plăcut sau mai interesant dacă aș avea sprâncenele mai nu știu cum... Dar îmi zicea cineva că eu să nu îmi dau cu părerea, că eu nu sunt pusă în situația asta. Oricum ar fi, nu cred că m-aş pensa. Și consider că trebuie să ne lăsăm aşa, naturali. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Viața >> Topic * Este păcat să te pensezi? | Salvatorul.ro
meniu prim
Dumnezeu vrea ca inima ta sa Îi aparţină Lui fiecare oră din zi, fiecare zi din săptămână, fiecare săptămână din lună, fiecare lună din an, fiecare an din viaţa ta !