Topic * Ce înseamnă Salvatorul.ro?

Postează răspuns
Raspunsuri: 4
Vizualizări: 1213
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 3
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1806-ce-nseamn-salvatorul-ro]* Ce înseamnă Salvatorul.ro?[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Ce inseamna pentru tine Salvatorul.Ro? Descrie mai pe larg sa stim si noi ce loc ocupam in viata ta!
Optiuni topic
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Aici imi gasesc linistea, pe Salvatorul.ro. Aici am cei mai multi prieteni si vorbesc cu ei. Sunt multi care sunt veterani aici, pe acest site. Domnul sa ne binecuvinteze pe toți! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Pentru mine, site-ul asta inseamna tot.... Eu stau foarte mult in mediul online....si decat sa navighez pe alte site-uri...... Iti multumesc, Marcel, pentru acest site. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Acest site este totul pentru mine.... Optiuni postare ®
Denisa1
-Denisa1 -
Salvatorul este site-ul meu preferat. Imi place aici foarte mult. Aici aflu multe despre Dumnezeu si ma bucur ca ma aflu aici. Dumnezeu sa binecuvânteze pe cei care au creat acest site si pe toti care intra pe el. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Forum Administrativ >> Topic * Ce înseamnă Salvatorul.ro? >> Topic * Ce înseamnă Salvatorul.ro? | Salvatorul.ro
meniu prim
Smeriți-vă, dar, sub mâna tare a lui Dumnezeu, pentru ca la vremea Lui, El să vă înalțe. ( 1 Petru 5:6 )