Topic * Deschide Biblia şi citeşte!

Postează răspuns
Raspunsuri: 5
Vizualizări: 971
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 3
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1837-deschide-biblia-i-cite-te]* Deschide Biblia şi citeşte![/url]
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Daca astazi nu ai mai deschis Biblia, deschide-o acum. Daca ai mai deschis-o, nici o problema, mai deschide-o si citeste versetul 7. Deschide-o la întamplare si scrie-ne si noua versetul 7 (nu al saptelea verset de pe pagina! Versetul care are numarul 7!) de pe pagina unde ai deschis-o!
Optiuni topic
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Mai degraba sa treaca o camila prin urechile acului, decat sa intre un bogat in imparatia lui Dumnezeu. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Pe pagina unde am deschis Biblia sunt două versete cu numărul 7.
Psalmul 32:7 "Tu ești ocrotirea mea, Tu mă scoți din necaz, Tu mă înconjori cu cântări de izbăvire."
Psalmul 33:7 "El îngrămădește apele mării într-un morman și pune adâncurile în cămări." Optiuni postare ®
Denisa
-Denisa -
Matei capitolul 10:7 Şi pe drum, propovăduiţi, şi ziceţi: „Împărăţia cerurilor este aproape.” Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
2 Samuel 9:7 "David i-a zis: «Nu te teme, căci vreau să îți fac bine din pricina tatălui tău Ionatan. Îți voi da înapoi toate pământurile tatălui tău, Saul, și vei mânca întotdeauna la masa mea.»” Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
2 Samuel 10:7 "La auzul acestei vești, David a trimis împotriva lor pe Ioab și toată oștirea, numai bărbați viteji." Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic * Deschide Biblia şi citeşte! | Salvatorul.ro
meniu prim
Lăudați pe Domnul, căci este bun, căci în veac ține îndurarea Lui! ( Psalmii 136:1 )