Topic * Sparge gheaţa!

Postează răspuns
Raspunsuri: 6
Vizualizări: 1250
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 5
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1839-sparge-ghea-a]* Sparge gheaţa![/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Ma gandeam sa jucam un joc. Eu l-am jucat cu grupul de tineri de la biserica. Jocul se numeste "Sparge gheata", si se joaca asa: Cineva pune o intrebare. De exemplu: Cel mai frumos moment din viata ta? Sau: Daca ai fi in fata unei situatii, ce-ai face? Sau multe altele.
Optiuni topic
Buble-estera
-Buble-estera -
steagCare crezi că e cea mai mare realizare a ta? Optiuni postare ®
Ionatan
-Ionatan -
Nu am realizat inca o astfel de realizare :( Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
A mea, nu e chiar așa "măreață", dar e ceva... Până acum pot să consider o realizare faptul că sunt premiantă. De ce ți-e frică? Mie, de câini :d Optiuni postare ®
Denisa
-Denisa -
Care este dorinta ta cea mai mare care vrei sa realizezi pe viitor? Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Eu am dorinta sa ma casatoresc cu o sora pocaita, foarte sincera si foart serioasa, Dumnezeu sa-mi ajute la asta. Optiuni postare ®
Denisa1
-Denisa1 -
Replica la: Eu am dorinta sa ma casatoresc cu o sora pocaita, foarte sincera si foart serioasa, Dumnezeu sa-mi ajute la asta. de Ion_Marcel
Sa te auda Dumnezeu sa-ti dea o fata buna si credincioasa. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic * Sparge gheaţa! >> Topic * Sparge gheaţa! | Salvatorul.ro
meniu prim
Toată Scriptura este insuflată de Dumnezeu și de folos ca să învețe, să mustre, să îndrepte, să dea înțelepciune în neprihănire. ( 2 Timotei 3:16 )