Topic * Descrierea companiei

Postează răspuns
Raspunsuri: 4
Vizualizări: 250
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 3
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1843-descrierea-companiei]* Descrierea companiei[/url]
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Salvatorul reprezintă un site de socializare, care îşi propune să ofere publicului şansa de a putea împărtaşi experienţe, gânduri şi păreri personale cu cei din jurul tău, fără a fi judecat sau arătat cu degetul, ci să fi acceptat. Dacă ai căutat lucrul acesta până acum şi nu l-ai găsit, atunci acest site este şi pentru tine.
Optiuni topic
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Dacă te-ai săturat de agitaţia virtuală din jurul tău şi ai nevoie de un loc unde să simţi o oarecare linişte sufletească, dacă cauţi un anturaj creştin unde resursele creştine, muzica creştina şi multe altele sunt la îndemâna ta, salvatorul.ro este soluţia ta. Optiuni postare ®
Beni7
-Beni7 -
Chiar am avut nevoie de un site ca acesta. Optiuni postare ®
Ramo_ramona
-Ramo_ramona -
E foarte bun acest site. Domnul sa vă binecuvânteze pe acei care l-ați creat Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Replica la: E foarte bun acest site. Domnul sa vă binecuvânteze pe acei care l-ați creat de Ramo_ramona
Da, este bun acest site, dar din păcate, nu este activiatate multa pe el, și din acest motiv nu sunt mulți conectați. Daca vreți ca acest site sa se dezvolte, invitati-vă prietenii! Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic * Descrierea companiei | Salvatorul
meniu prim
În mintea mea e iarnă, dar în sufletul meu e o primăvară permanentă! ( Victor Hugo )