Topic Schimbări pe site-ul Salvatorul.ro

Postează răspuns
Raspunsuri: 6
Vizualizări: 1314
Membrii abonați 3
Membrii respondenti: 3
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1947-schimb-ri-pe-site-ul-salvatorul-ro]Schimbări pe site-ul Salvatorul.ro[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Salutare! Se anunta schimbari pe site, si pentru ca nu vrem sa le facem fara sa va cerem parerea, am facut un topic in care va rugam sa scrieti ce ati schimba voi la site. Mentionez, fiti respectuosi, eleganti, realisti, si...va multumesc! Orientativ, va scriu cateva indicii: puteti da detalii tehnice, detalii despre organizare, ce ati dori sa fie, ce ati dori sa nu mai fie, ce va place, ce va displace. Asteptam cu interes raspunsurile voastre! Multumim anticipat! Si schimbam si scriptul. Vom avea foarte multe modificari. Veti vedea. Asteptam parerile voastre!
Optiuni topic
Alex-Domnica
-Alex-Domnica -
Eu as vrea ca userii care nu au nicio actiune in timp de mai mult de o ora, sa fie deconectati. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Dupa cum vedeti, am pus sa descarcati muzica direct. Am pus si buton de Like si de "Distribuie pagina noastra oficiala, a site-ului Salvatorul.Ro", si vom mai face multe modificari. Ramaneti alaturi de noi! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Sa se faca sa expire sesiunea in 3 ore!;) Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Astazi am facut o schimbare in profil la fiecare utilizator. La "Nivel", nu mai arata imaginea veche: cu 5%, cu 10%, cu 20%, cu 30%, cu 40%, cu 50%, cu 60%, cu 70%, cu 80%, cu 90%, cu 100%. Acuma am pus imagini noi. Cred ca este o schimbare buna, si vom face in continuare schimbari pe Salvatorul! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Pune si tu like si dislike pentru instant. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Pune si tu like si dislike pentru instant. de Salvatorul.Ro
In viitor vom pune si asta, si impreuna cu Like si Dislike, vom avea si un script nou. Pana atunci, nu punem Like si Dislike. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic Schimbări pe site-ul Salvatorul.ro | Salvatorul.ro
meniu prim
Toată Scriptura este insuflată de Dumnezeu și de folos ca să învețe, să mustre, să îndrepte, să dea înțelepciune în neprihănire. ( 2 Timotei 3:16 )