Topic * Ce faci în weekend?

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 11
Vizualizări: 1344
Membrii abonați 3
Membrii respondenti: 6
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1950-ce-faci-n-weekend]* Ce faci în weekend?[/url]
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Ce planuri ai pentru acest sfarsit de saptamana?
Optiuni topic
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Sambata ma pregatesc pentru duminica, sa merg la adaunare, ca duminca la noi se ia Cina, si cu ajutorul Domnului, ma voi duce la biserica sa iau Cina. Va indemn si pe voi sa veniti la Casa Domnului, sa va rugati pentru bolnavi, pentru neamurile voastre, pentru familia voastra, si Dumnezeu sa va binecuvinteze! Optiuni postare ®
Paduraru
-Paduraru -
Eu, duminica, merg la Costei, la adunare. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Duminica merg in lucrarea Domnului. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Bună dimineața, dragii mei. Ce faceți voi in weekend? Ce ați dori sa faceti in weekend? Eu, duminica, cu ajutorul Domnului Isus, mi-as dori sa merg la biserica, sa ma rog pentru familia mea, si pentru intreaga omenire de pe fata pământului. Asta este dorința mea. Voi ce dorințe aveți in weekend-ul asta? Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Pace! Unde v-ar place sa mergeti in weekend-ul asta? Astept raspunsurile voastre aici! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Salutare tuturor! Unde ați dori sa mergeți în weekend-ul asta? Asa, pe căldura asta? Eu aș dori sa merg la munte, la Predeal. Voi? Unde va doriți sa mergeți în weekend? Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Eu, in weekend-ul asta, merg la biserica, cu ajutorul Domnului si va indemn pe toti sa mergeti la Casa Domnului. Fiti binecuvantati de Domnul Isus, Mantuitorul nostru. Optiuni postare ®
Denisa1
-Denisa1 -
Replica la: Eu, in weekend-ul asta, merg la biserica, cu ajutorul Domnului si va indemn pe toti sa mergeti la Casa Domnului. Fiti binecuvantati de Domnul Isus, Mantuitorul nostru. de Ion_Marcel
Si eu merg la biserica duminica, dar si sâmbata seara. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
În acest week-end trebuie să îmi scriu o lucrare la română pentru sesiunea de comunicări. Voi fi foarte ocupată. Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic * Ce faci în weekend? | Salvatorul.ro
meniu prim
Cea mai frumoasă şi mai mişcătoare privelişte din lume este iubirea compătimitoare, care nu râvneşte nimic pentru sine, ci vrea numai să servească pe alţii.