Topic * Anunț important!

Postează răspuns
Raspunsuri: 6
Vizualizări: 991
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1952-anun-important]* Anunț important![/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Pace tuturor! Mi-am propus sa fac un videoclip cu toti utilizatorii site-ului. Sunteti de acord? Astept raspunsul vostru!
Optiuni topic
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Echipa Salvatorul.ro nu face nimic fara acordul vostru si ne cerem dreptul de la toti utlizatorii, daca sunteti de acord sa facem un videoclip cu pozele voastre de la galerie. Asteptam raspunsul vostru, scriind aici: „Da, sunt de acord!”, daca esti de acord sa apari in videoclipul Salvatorul.ro. Pe Youtube, noi vom posta acest videoclip in prima zi de Paste. Veti aparea, cu flori, cu stelute frumoase si altele. Cei care vreti sa apareti in videoclip, va rugam sa aveti cel putin 15 poze in galerie, iar cine nu are 15 poze la galerie nu va aparea in videoclip. Va dorim mult spor la adaugat poze la galerie, si pozele va rugam sa nu fie adaugate intoarse sau sucite, ca nu vor fi validate! Fiti binecuvantati! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Nu sunt de acord! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Nu sunt de acord! Optiuni postare ®
Paduraru
-Paduraru -
Da, sunt de acord. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Asa am și eu ideea mea, sa fac un videoclip cu toți utilizatorii de pe site, și de sărbători il voi pune pe site și veți apărea toți în acest filmuleț. Optiuni postare ®
Denisa1
-Denisa1 -
Replica la: Asa am și eu ideea mea, sa fac un videoclip cu toți utilizatorii de pe site, și de sărbători il voi pune pe site și veți apărea toți în acest filmuleț. de Ion_Marcel
Da, ar fi frumos. Sunt de acord. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic * Anunț important! | Salvatorul.ro
meniu prim
Dacă vreunuia dintre voi îi lipsește înțelepciunea, s-o ceară de la Dumnezeu, care dă tuturor cu mână largă și fără mustrare, și ea îi va fi dată. ( Iacov 1:5 )