Topic Cum iți revii după o despărțire? ~

Postează răspuns
Raspunsuri: 8
Vizualizări: 1520
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 6
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1967-cum-i-i-revii-dup-o-desp-r-ire]Cum iți revii după o despărțire? ~[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Cu totii am trecut sau trecem la un moment dat printr-o despartire. Cum ati depasit momentul? In ce v-ati refugiat?
Optiuni topic
Jony
-Jony -
Nu a fost ușoară despărțirea. Mai ales dacă pui suflet, în relaţie. Modul în care m-am refugiat, a fost: citirea de cărți și practicarea hobby-ului! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Mie mi-a fost grea despărțirea de o fata. Am vorbit cu ea 9 luni, și după 9 luni mi-a fost foarte grea despărțirea. Și nu mai vreau sa se întâmple asa într-o relație. Este foarte greu, pentru ca fetele au mari pretenții in ziua de azi! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Despartirea nu este buna deloc, dar depinde si ce despartire va fi. Optiuni postare ®
Denisa1
-Denisa1 -
Eu trec cu greu peste despartirea de sotul meu.Mai plâng din când in când. Mai citesc Biblia. Merg la munca. Optiuni postare ®
Ionatan
-Ionatan -
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Foarte greu, sa stiti! Optiuni postare ®
Cristi41
-Cristi41 -
Am trecut prin mai multe despartiri, nu mi-a fost usor ca sa trec priin ele, dar daca asa a fost situatia, nu am avut de ales. De refugiat, m-am refugiat in bautura din pacate. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Nu am trecut încă... Dar mă gândesc că mi-ar fi greu, însă... Nu imposibil, totuși. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic Cum iți revii după o despărțire? ~ >> Topic Cum iți revii după o despărțire? ~ | Salvatorul.ro
meniu prim
În mintea mea e iarnă, dar în sufletul meu e o primăvară permanentă! ( Victor Hugo )