Topic * Frații si surorile din biserica?

Postează răspuns
Raspunsuri: 5
Vizualizări: 1108
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 3
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/2023-fra-ii-si-surorile-din-biserica]* Frații si surorile din biserica?[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Cum va intelegeti cu fratii si surorile?
Optiuni topic
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Ma inteleg bine cu fratii/surorile din biserica, dar sunt unii care au o privire obraznica si inima lor este impietrita. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Ma inteleg bine cu fratii/surorile din biserica, dar sunt unii care au o privire obraznica si inima lor este impietrita. de Salvatorul.Ro
Eu ma intelg bine cu fratii si surorile din biserica, dar unii sunt ingamfati si obraznici. Nu mai este pocainta ca alta data. Asta se vede peste tot, in toate bisericile fratilor. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Ei, mă înțeleg bine cu frații și surorile din biserică, dar ținând cont de vârstă, cât pot să mă înțeleg de bine cu ei? Eu, fiind tânără, nu am prea multă tangență cu frații sau surorile mai în vârstă. Dar în principiu, eu mă înțeleg bine cu toți, dar aceasta se rezumă doar la un scurt salut. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Ma inteleg bine cu fratii si surorile din biserica, si este minunat sa te intelegi bine cu fratii si surorile din biserica. Lucru acesta-i place lui Dumnezeu, si noi trebuie sa ne intelegem bine cu toata lumea si sa fim buni cu toti oamenii! Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Replica la: Ma inteleg bine cu fratii si surorile din biserica, si este minunat sa te intelegi bine cu fratii si surorile din biserica. Lucru acesta-i place lui Dumnezeu, si noi trebuie sa ne intelegem bine cu toata lumea si sa fim buni cu toti oamenii! de Ion_Marcel
Așa este. Noi trebuie să ne înțelegem bine cu toată lumea, dar acum, sinceră să fiu, cel mai bine mă înțeleg cu tinerii de vârsta mea. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Viața >> Topic * Frații si surorile din biserica? | Salvatorul.ro
meniu prim
Poţi descoperi de ce se teme cel mai mult duşmanul tău observând cu ce încearcă să te sperie. (Eric Hoffer)