Topic * Modificări pe site

Postează răspuns
Raspunsuri: 9
Vizualizări: 1727
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 2
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/2101-modific-ri-pe-site]* Modificări pe site[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Salutare tuturor! Aici vor fi postate ultimele modificări făcute pe site. Vă rugăm să vă abonați la acest topic ca sa știți ce noi modificări au fost făcute pe site!
Optiuni topic
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Modificări aduse pe site, sunt următoarele: la conectați online a fost pus un avatar și în avatar se vede poza fiecarui utilizator. La nume, la fie care utilizator, am adăugat un nou simbol ce reprezinta activitatea voastră pe acest site. Sunt următoarele: 10%, 25%, 75%, 100%. Sper ca va plac aceste modificări! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Pe meniu prim am adăugat meniul "Informatii invită-ți prietenii". Aici aveți toate informațiile cum sa va invitați prietenii pe site. Acest meniu este pe înțelesul tuturor. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Prima dată când am deschis acest site, aveam un meniu numit "Extra meniu", iar acum l-am modificat și am schimbat numele, din extra meniu în "Servicii utile". Sper ca o sa vă placă denumirea lui. Am Adăugat un nou meniu pe meniu prim-Resurse Creștine text. Sperăm să vă placă noile modificări. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Salutare tuturor! Va aduc la conostinta ca am facut noi modificari la conectati online, si la numele membrilor, numele apare subliniat. La galerie, de asemenea am facut modificari: pozele apar altfel... pe margine la poza apare ca un fel de rama imprejurul pozei, cu o dunga alba. Sper sa va placa noile modificari. Ramaneti alaturi cu noi si invitati-va si prietenii aici, pe acest site minunat. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Salutare! Am adaugat un nou simbol, el reprezinta activitatea voastră pe site. Sunt doua inimioare: una verde, si cealalta este rosie. Cea verde reprezinta ca sunteți online, cea rosie reprezinta ca sunteți offline, adica deconectați. Ramaneți alaturi cu noi, si daca vă place acest site, invitați-vă si prietenii! Optiuni postare ®
Chicu_samuel
-Chicu_samuel -
Eu mai specificam de catre cine au fost facute unele modificari cand spuneam. Eu cred ca ar fi corect sa specificam, in semn de respect fata de persoana care ne-a ajutat. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Eu mai specificam de catre cine au fost facute unele modificari cand spuneam. Eu cred ca ar fi corect sa specificam, in semn de respect fata de persoana care ne-a ajutat. de Chicu_samuel
Da, ai dreptate. Acest script este preluat de pe internet de Bordânc Nicu. Din 2011 si pana acum, Bordânc Nicu a lucrat la acest script și l-a pus pe internet. De asemenea, unele modificări sunt făcute și de mine. Respect pentru Bordânc Nicu! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Am facut noi modificari pe site. La notificari, prieteni, chat, discutii forum, trivia, mesaj public administratori, mesaj public membrii, am adaugat optiunea prin care sa vi se vada avatarul pe care il aveți setat. Ramaneti alaturi de noi, si invitati-va si prietenii aici! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Avatarele au fost șterse pe motiv ca nu are niciun rost sa adăugăm o mulțime de imagini, și sa vi le adăugați ca avatar. Aveți la dispoziție Galeria. Aici va adăugați doar poze cu voi, nu cu tot felul de imagini. După ce va adăugați pozele la galerie, intrați în profilul vostru, dați la poze, și alegeti poza dorită ca avatar. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Forum Administrativ >> Topic * Modificări pe site >> Topic * Modificări pe site | Salvatorul.ro
meniu prim
Semeni un gând, culegi o faptă. Semeni o faptă, culegi un obicei. Semeni un obicei, culegi un caracter. Semeni un caracter, culegi un DESTIN!