Topic ~Prietenia virtuală~

Postează răspuns
Raspunsuri: 4
Vizualizări: 967
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 3
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/2138-prietenia-virtual]~Prietenia virtuală~[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Vă întreb ceva: care sunt mai bune, prieteniile virtuale sau prieteniile în realitate? Aștept sa discutam despre acest subiect!
Optiuni topic
Ionatan
-Ionatan -
Nu e doar o "prietenie" virtuala... cunoscand o persoana virtual, poti ajunge sa o cunosti si in realitate, dar vei fi complet dezamagit. Iti vei dori mai bine sa nu o fi cunoscut :( Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Părerea mea este că prieteniile reale sunt de preferat, că în mediul virtual toți sunt amabili (mă refer la toți oamenii). Mi se pare ciudat să aud că cei mai buni prieteni ai unei persoane sunt prietenii virtuali, după cum afirma o colegă de-a mea. Deci, am mari îndoieli în privința așa ziselor "prietenii virtuale", dar poate că este doar o idee de-a mea. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Părerea mea este ca prieteniile virtuale nu sunt bune. Prieteniile reale sunt bune pentru ca te vezi, dar pe prietenii virtuali nu îi vezi și nu este bine asa. Asta este pararea mea. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Prietenia adevărată este în realitate, nu in spatiul virtual, fără sa te vezi nici macar o dată. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Viața >> Topic ~Prietenia virtuală~ | Salvatorul.ro
meniu prim
Căci înțelepciunea prețuiește mai mult decât mărgăritarele, și nici un lucru de preț nu se poate asemui cu ea. ( Proverbele 8:11 )