Topic Şase ani de aniversare

Postează răspuns
Raspunsuri: 7
Vizualizări: 2987
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 5
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/2140-ase-ani-de-aniversare]Şase ani de aniversare[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Plutind ușor, pe aripile vântului de toamnă, iată a ajuns și clipa sărbătoririi a șase ani de la înființarea site-ului Salvatorul.ro! Un simplu cuvânt, dar în care sunt contopite, însă, o efuziune de sentimente care ne amintesc de clipele minunate pe care le-am petrecut alături de voi, dragi utilizatori. Noi, cu ocazia acestei sărbători, vă dorim ca stropii mântuirii să vă picure în inimi și să rămâneți alături de noi! Domnul să vă binecuvinteze!
Optiuni topic
Denisa
-Denisa -
Au trecut asa de repede, încât nu îmi pot da seama. Fie ca acest site sa fie un refugiu pentru cel căzut, întristat și deznădăjduit! Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Site-ul Salvatorul.ro este un site minunat, asemeni unui strop de dulceață ce ne picură în inimi atunci când sângerează rănile sufletului! Doresc ca Dumnezeu să ne binecuvinteze pe toți să putem rămâne împreună în continuare. Optiuni postare ®
Lidia4love
-Lidia4love -
La multi ani! Optiuni postare ®
Ionese
-Ionese -
La multi ani binecuvantati de Domnul Isus. Va multumesc ca vorbiti cu mine. Harul Domnului Isus Hristos sa fie cu voi, toti. Amin! Optiuni postare ®
Ionese
-Ionese -
Dragii mei frati si surori, Domnul sa va binecuvinteze, amin! Va salut cu Iuda 24, 25. Optiuni postare ®
Ionese
-Ionese -
Site-ul sa fie binecuvantat de Domnul Isus, amin! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Site-ul sa fie binecuvantat de Domnul Isus, amin! de Ionese
Amin. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Forum Administrativ >> Topic Şase ani de aniversare >> Topic Şase ani de aniversare | Salvatorul.ro
meniu prim
Smeriți-vă înaintea Domnului, și El vă va înălța. ( Iacov 4:10 )