Topic Mama este unica în viata noastră!

Postează răspuns
Raspunsuri: 4
Vizualizări: 934
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 2
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/2141-mama-este-unica-n-viata-noastr]Mama este unica în viata noastră![/url]
Denisa
-Denisa -
Tu prin ce mod îți arăți iubirea fata de mama ta?
Optiuni topic
Denisa
-Denisa -
Ea este modelul meu în viata! Mi-a arătat ca viata poate fi frumoasa, dacă totul aduc la picioarele Domnului Isus! Optiuni postare ®
Denisa
-Denisa -
Eu cred ca cel mai frumos mod de a-i arata ca o iubești, este sa o asculți! Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Într-adevăr, mama e unică în viața noastră și eu o iubesc pe mami și dacă îmi spune ceva, încerc să o ascult. Nu mă supăr nici când mă mai apostrofează câteodată, dacă fac vreo proști oară -)
În încheiere, aș vrea să spun că mamele trebuie cinstite, prețuite, dar nu divinizate... totuși, nu trebuie ridicate până-n slăvi... Optiuni postare ®
Denisa
-Denisa -
Replica la: Într-adevăr, mama e unică în viața noastră și eu o iubesc pe mami și dacă îmi spune ceva, încerc să o ascult. Nu mă supăr nici când mă mai apostrofează câteodată, dacă fac vreo proști oară -)
În încheiere, aș vrea să spun că mamele trebuie cinstite, prețuite, dar nu divinizate... totuși, nu trebuie ridicate până-n slăvi...
de Buble-estera

Sigur, Esterica... Dumnezeu este Cel înălțat și slăvit. Dar spune ca dacă ascultam de părinți, ascultam de Dumnezeu! Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Întrebări şi răspunsuri >> Topic Mama este unica în viata noastră! >> Topic Mama este unica în viata noastră! | Salvatorul.ro
meniu prim
Preaiubiților, vă sfătuiesc ca pe niște străini și călători, să vă feriți de poftele firii pământești, care se războiesc cu sufletul. ( 1 Petru 2:11 )