Topic Rugăciune pentru site-ul Salvatorul.ro

Postează răspuns
Raspunsuri: 7
Vizualizări: 1184
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/2157-rug-ciune-pentru-site-ul-salvatorul-ro]Rugăciune pentru site-ul Salvatorul.ro[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Pace, frati si surori! Site-ul Salvatorul.ro, trece printr-o perioada grea. Va intreb: puteti sa va rugati pentreu acest site, ca activitatea lui sa continue mai departe?
Optiuni topic
DanielA
-DanielA -
Ionatan
-Ionatan -
Da, am sa ma rog. Domnu Isus sa-l binecuvinteze pe proprietarul acestui site, si sa pazeasca acest site de cei ce ne vor raul. Amin! Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Da, desigur... Am făcut-o, și mă voi mai ruga în continuare ca Domnul să dea izbândă, să putem să facem un site care să-L reflecte pe Cel al cărui Nume îl promovează... SALVATORUL! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Am sa ma rog si eu. Multumesc lui Dumnezeu pentru ca mi-a dat putere sa tin acest site in picioare, sa platesc toate taxele; si prin tot ce a trecut acest site, tot in picioare a ramas. Asta este datorita numai lui Dumnezeu! Optiuni postare ®
Ionatan
-Ionatan -
Binecuvanteaza Tu, Doamne, toti membrii acestui site si lasa pace si liniste peste noi :) Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Binecuvanteaza Tu, Doamne, toti membrii acestui site si lasa pace si liniste peste noi :) de Ionatan
Amin. Domnul Isus sa ne binecuvinteze pe toti și sa ne poarte de grija. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Da, este interesant, eu am făcut acest topic, deoarece multi au vrut și vor răul mereu la acest site și este bine sa ne rugam. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Alte Creştine >> Topic Rugăciune pentru site-ul Salvatorul.ro | Salvatorul.ro
meniu prim
Asigură-te că lucrul pentru care trăieşti merită să mori pentru el!