Topic Jocul mulțumirii

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 13
Vizualizări: 1444
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/2158-jocul-mul-umirii]Jocul mulțumirii[/url]
Buble-estera
-Buble-estera -
Cred că foarte mulți dintre voi ați citit această carte. Ei bine, jocul mulțumirii, constă în faptul că fiecare dintre cei care participă, vor trebui să scrie un motiv pentru care sunt mulțumiți în acea zi. Ce ziceți? Încercăm?
Optiuni topic
Buble-estera
-Buble-estera -
Am să fiu eu prima...să dau un exemplu. Astăzi, eu sunt mulțumită că am putut să merg la biserică, să am părtășie cu Dumnezeu! Aștept și alte motive de mulțumire din partea voastră. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Un motiv de mulțumire e acela că Dumnezeu a fost cu mine și m-a ajutat să trec cu bine la olimpiadă. Să fim cap, şi nu coadă! Optiuni postare ®
Ionatan
-Ionatan -
Eu sunt multumit astazi fiindca este vreme frumoasa... Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Replica la: Eu sunt multumit astazi fiindca este vreme frumoasa... de Ionatan
Un frumos motiv de mulțumire... Eu, fiind fată, cu atât mai mult sunt mulțumită de timpul frumos. Mai umpic, se întorc păsărelele, înfloreşte liliacul... E o splendoare! Optiuni postare ®
Denisa1
-Denisa1 -
Eu sunt multumita ca azi am mers la mare. Optiuni postare ®
Denisa1
-Denisa1 -
Sunt multumita ca ma aflu in Londra. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
steagSunt mulțumită pentru că am trecut cu bine de sesiunea de comunicări la română. Optiuni postare ®
Denisa
-Denisa -
Sunt mulțumită că am un copil sănătos! Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Sunt mulțumită că Dumnezeu este cu mine! Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic Jocul mulțumirii >> Topic Jocul mulțumirii | Salvatorul.ro
meniu prim
Nu întoarceți rău pentru rău, nici ocară pentru ocară; dimpotrivă, binecuvântați, căci la aceasta ați fost chemați: să moșteniți binecuvântarea.