Topic Ceas aniversar, 7 ani, Salvatorul.ro

Postează răspuns
Raspunsuri: 4
Vizualizări: 1595
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 3
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/2187-ceas-aniversar-7-ani-salvatorul-ro]Ceas aniversar, 7 ani, Salvatorul.ro[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Salut! În data de 29/09/2018, comunitatea creștină Salvatorul.ro, este la ceas aniversar, împlinind vârsta de 7 ani! Dacă ai vreo experiență plăcută prin care ai fost ajutat(ă) de activitatea petrecută pe acest site, ne-ar face plăcere să ne spui și nouă despre cum au fost acești șapte ani pentru tine pe acest site creștin. Așteptăm mesajul tău, și Domnul Isus să ne binecuvinteze pe toți. Amin.
Optiuni topic
Buble-estera
-Buble-estera -
Nu sunt chiar de 7 ani pe acest site, sunt mai nouă... Experiențele au fost și plăcute, și mai puțin plăcute! Nu am să insist asupra celor neplăcute, că nu ăsta e scopul meu. Am fost ajutată în mod special cu anumite cântări de care nu puteam face rost. Având în vedere faptul că îmi place muzica foarte mult, mă bucur ca un copilaș când ascult vreo melodie plăcută! Am ajutat, am fost ajutată... În principiu, a fost un timp plăcut acela pe care l-am petrecut aici! Dumnezeu să ne binecuvânteze cu pace și dragoste! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Frumos mesaj, Esterica, si ne bucuram ca ai găsit ce îți trebuia ție. Rămâi alături cu noi și Dumnezeu să te binecuvinteze! Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Replica la: Frumos mesaj, Esterica, si ne bucuram ca ai găsit ce îți trebuia ție. Rămâi alături cu noi și Dumnezeu să te binecuvinteze! de Ion_Marcel
Experiențele neplăcute au constat în faptul că am găsit și ce trebuia, și ce nu trebuia! Optiuni postare ®
Paduraru
-Paduraru -
Îmi pare rău să spun, de când știu site-ul, nimic nou, nici o lucrare nouă la script, nimic prelucrat. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Forum Administrativ >> Topic Ceas aniversar, 7 ani, Salvatorul.ro >> Topic Ceas aniversar, 7 ani, Salvatorul.ro | Salvatorul.ro
meniu prim
Binecuvântat să fie Domnul, căci ascultă glasul rugăciunilor mele. ( Psalmii 28:6 )