Topic ~ Aniversare 8 ani Salvatorul.ro

Postează răspuns
Raspunsuri: 5
Vizualizări: 1462
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/2193-aniversare-8-ani-salvatorul-ro]~ Aniversare 8 ani Salvatorul.ro[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Salut! Pe data de 29/09/2019, comunitatea creștină Salvatorul.ro este la aniversarea de 8 ani de activitate. Dacă ai vreo experiență plăcută prin care ai fost ajutat(ă) de activitatea petrecută pe acest site, ne-ar face plăcere să ne spui și nouă despre cum a fost acești ani pentru tine pe acest site creștin. Așptăm mesajul tău, și Domnul Isus să ne binecuvinteze pe toți. Amin.
Optiuni topic
Paduraru
-Paduraru -
Denisa
-Denisa -
Sunt ani care au fost frumosi atat timp cat a fost pus in cinste numele Domnului... Domnul sa binecuvinteze in continuare pe fiecare membru care intra pe acest site! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Sunt ani care au fost frumosi atat timp cat a fost pus in cinste numele Domnului... Domnul sa binecuvinteze in continuare pe fiecare membru care intra pe acest site! de Denisa
Asa este, au fost ani frumosi pe acest site. Domnul Isus sa binecuvinteze pe toti care intra pe acest site. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Acum, pot să fiu obiectivă, şi să afirm că pe acest site am găsit persoane care Îl caută pe Domnul, şi cu care am avut parte de discuţii deosebite. Sunt şi lucruri care nu îmi plac, şi în mod special faptul că deşi întrebarea este pusă în aşa măsură încât să răspunzi şi ce îţi place şi ce nu, doar mesajele laudative sunt apreciate, iar dacă cineva are vreo obiecţie, "are ceva cu site-ul"... Gândirea asta strică totul! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Acum, pot să fiu obiectivă, şi să afirm că pe acest site am găsit persoane care Îl caută pe Domnul, şi cu care am avut parte de discuţii deosebite. Sunt şi lucruri care nu îmi plac, şi în mod special faptul că deşi întrebarea este pusă în aşa măsură încât să răspunzi şi ce îţi place şi ce nu, doar mesajele laudative sunt apreciate, iar dacă cineva are vreo obiecţie, "are ceva cu site-ul"... Gândirea asta strică totul! de Buble-estera
Îți mulțumesc pentru mesajul tău. Domnul Isus sa te binecuvinteze, Buble-estera! Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Forum Administrativ >> Topic ~ Aniversare 8 ani Salvatorul.ro | Salvatorul.ro
meniu prim
Hotărârea, dreptatea, exemplul şi sinceritatea alcătuiesc ceea ce noi numim caracter. El este temelia demnităţii personale. (La Rochefoucauld)