Topic Aniversare 8 ani Salvatorul.Ro

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 10
Vizualizări: 132
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 5
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/2193-aniversare-8-ani-salvatorul-ro]Aniversare 8 ani Salvatorul.Ro[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Salut! pe data de 29/09/2019,comunitatea Creștină Salvatorul.Ro,este la aniversarea de 8 ani de activitate,Dacă ai vre-o experiență plăcută prin care ai fost ajutat(ă) de activitatea petrecută pe acest site, ne-ar face plăcere să ne spui și nouă despre,cum a fost acești șapte ani pentru tine pe acest site Creștin,așptăm Mesajul tău,ȘI Domnul isus să ne Binecuvinteze pe toți AmiN.
Optiuni topic
Trifoiadrian
-Trifoiadrian -
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: .amin. de Trifoiadrian
Aici Adrian se răspunde la subiectul topicului, te rog răspunde la subiect îți mulțumesc. Optiuni postare ®
Denisa
-Denisa -
Sunt ani care au fost frumosi atat timp cat a fost pus in cinste numele Domnului.. Domnul sa binecuvinteze incontinuare pe fiecare membru care intra pe acest site! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Sunt ani care au fost frumosi atat timp cat a fost pus in cinste numele Domnului.. Domnul sa binecuvinteze incontinuare pe fiecare membru care intra pe acest site! de Denisa
Asa este a fost ani frumosi pe acest site,Domnul isus sa binecuvinteze pe toti care intra pe acest site. Optiuni postare ®
Manueltiganescu
+¤Manueltiganescu -
Pocainta multa Marcel trebuie sa ne pocaim cu totiii roagate Domnului sati descopere ce nui bun pe acest site si schimba Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Pocainta multa Marcel trebuie sa ne pocaim cu totiii roagate Domnului sati descopere ce nui bun pe acest site si schimba de Manueltiganescu
Frate te rog frumos postează la subiectul topicului nu deviați de la subiect. Optiuni postare ®
Manueltiganescu
+¤Manueltiganescu -
Noi nu sarbatorim zile onomastice Optiuni postare ®
Antonela_valentyn
-ªAntonela_valentyn -
Mulți Ani folisitori și de acum înainte !! Pe mine m-a ajutat foarte mult acest site pentru că am găsit multe melodii creștine vechi pe care nu le-am găsit nicăieri. ...Felicitări! ! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Mulți Ani folisitori și de acum înainte !! Pe mine m-a ajutat foarte mult acest site pentru că am găsit multe melodii creștine vechi pe care nu le-am găsit nicăieri. ...Felicitări! ! de Antonela_valentyn
Noi asta facem o lucrare spre slava domnului Isus, și îți mulțumim pentru mesaj antonela, Fi Binecuvântată. Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Forum Administrativ >> Topic Aniversare 8 ani Salvatorul.Ro | Salvatorul
meniu prim
Nu uita niciodată persoana care te-a făcut să zâmbești măcar o dată... ( D. Elisei )