Topic 9 Ani de Aniversare Salvatorul.ro

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 12
Vizualizări: 832
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 6
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/2205-9-ani-de-aniversare-salvatorul-ro]9 Ani de Aniversare Salvatorul.ro[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Azi Marti 29/09/2020,Site-ul nostru Salvatorul.ro a implinit 9,Ani de existenta decand sa lansat Site-ul,daca ai un mesaj un gand bun sau cum a fost experenta ta pe acest sait in toti acesti ani,lasatine un mesaj postant in acest topic!
Optiuni topic
Nicusor
-Nicusor -
0 experiență frumoasă cu o zidire sufletească, Părtășie frumoasă sau mai puțin frumoasă depinde cu cine vorbești, și ce pot spune un Șef al site-ului foarte înțelegător și credincioas și ce ține cu dreptatea, în sfârșit ce pot spune La mulți ani înainte să existe acest site. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Îți mulțumesc frate Nicușor, pentru cuvintele frumoase pentru acest site, și îți mulțumesc frumos și pentru ca la adresa mea ai zis niște cuvinte frumoase, Domnul Isus să te Binecuvinteze, acest sait este un sait minunat în care a oferit tot ce au avut nevoie fie care ca au avut nevoie, dacă Dumnezeu mă ajută să țin acest sait în continuare îl voi ține cu mare drag! Optiuni postare ®
Paduraru
-Paduraru -
siteul e ok dar is foarte nemultumit ca a intrat 1 in echipa care nu merita Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Iti multumesc Trifoiadrian,fie care mertia in echipa pentru respectul pentru acest sait. Optiuni postare ®
Ionese
-Ionese -
Am fost foarte mulțumit Optiuni postare ®
Ionese
-Ionese -
Am fost foarte mulțumit Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Ne bucurăm mult Ionese
Că ai fost mulțumit de noi și de site-ul nostru! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Multumim, Magdy7 pentru mesajul tau,multi de pe acest site nu vad astea ce ai scris tu in randurile astea,si multi au parasit acest sait,fara nici un motiv,aici se vede ca este liniste si pocainta si deasta au plecat multi,iei vor sa fie distractie zapaciala ca sa stea aici,dar eu ca propietarul site-ului,eu ma multumesc cu ce imi da Dumnezeu. Optiuni postare ®
Ovidiu05
-Ovidiu05 -
Am avut cont la inceput, apoi am luat o pauza lunga. O comunitate minuntata Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Forum Administrativ >> Topic 9 Ani de Aniversare Salvatorul.ro | Salvatorul.ro
meniu prim
De aceea, lepădați orice necurăție și orice revărsare de răutate, și primiți cu blândețe Cuvântul sădit în voi, care vă poate mântui sufletele. ( Iacov 1:21 )