Topic De ce nu mai intrați pe site?

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 12
Vizualizări: 1005
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 6
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/2212-de-ce-nu-mai-intra-i-pe-site]De ce nu mai intrați pe site?[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Salut! Am văzut în ultima vreme că nu mai intrați pe acest site, iar pe alte site-uri intrați, care este motivul de nu mai intrați pe Salvatorul.ro?
Optiuni topic
Denisa
-Denisa -
Eu intru când pot... Am o familie care are nevoie de destul de multa atenție... Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Eu intru când pot... Am o familie care are nevoie de destul de multa atenție... de Denisa
Da, așa este, când ai o familie, nu prea mai ai timp de internet! Optiuni postare ®
Nicusor
-Nicusor -
Și eu am o familie frumoasa și doii copii. Dar îmi fac timp și pentru acest site frumos. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Și eu am o familie frumoasa și doii copii. Dar îmi fac timp și pentru acest site frumos. de Nicusor
Mă bucur mult, frate. Domnul Isus să te binecuvinteze. Optiuni postare ®
Iulian_92
-Iulian_92 -
Alții chiar nu prea au timp de internet, eu sincer acuma, am o familie, muncesc foarte mult. Internetul îl folosesc in scopul muncii, atâta. In rest, nu am timp de nimica. Acuma mi-am adus aminte că am cont aici. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Alții chiar nu prea au timp de internet, eu sincer acuma, am o familie, muncesc foarte mult. Internetul îl folosesc in scopul muncii, atâta. In rest, nu am timp de nimica. Acuma mi-am adus aminte că am cont aici. de Iulian_92
Bine, Iulian, te-am înțeles, dar alții au timp. Nu vreau să supăr pe nimenea. Așa cum au timp sa intre pe rețele de socializare, pe facebook, pe instagram și pe altele, și aici ar putea să intre și măcar să stea 2 ore pe zi, pararea mea. Optiuni postare ®
Denisa1
-Denisa1 -
Eu am fost ocupata cu recuperarea medicala, uitasem ca am cont aici, dar acum am revenit. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Eu am fost ocupata cu recuperarea medicala, uitasem ca am cont aici, dar acum am revenit. de Denisa1
Ne bucuram nespus de mult că ai revenit pe site-ul nostru. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Pentru că nu am ce să fac aici și am alte priorități. Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic De ce nu mai intrați pe site? | Salvatorul.ro
meniu prim
Fiți treji, și vegheați! Pentru că potrivnicul vostru, diavolul, dă târcoale ca un leu care răgnește, și caută pe cine să înghită. ( 1 Petru 5:8 )