Topic Dece nu mai intrați pe site?

Postează răspuns
Raspunsuri: 6
Vizualizări: 154
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/2212-dece-nu-mai-intra-i-pe-site]Dece nu mai intrați pe site?[/url]
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Salut! Am văzut în ultima vreme că nu mai intrați pe acest sait, iar pe alte site-uri intrați,care este motivul de nu mai intrați pe Salvatorul.ro?
Optiuni topic
Denisa
-Denisa -
Eu intru când pot..Am o familie care trebuie destul de multa atenție.. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Replica la: Eu intru când pot..Am o familie care trebuie destul de multa atenție.. de Denisa
Da așa este când ai o familie nu prea mai ai timp de internet! Optiuni postare ®
Nicusor
+Nicusor -
Și eu am o familie frumoasa și doii copii. Dar îmi fac timp și pentru acest site frumos. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Replica la: Și eu am o familie frumoasa și doii copii. Dar îmi fac timp și pentru acest site frumos. de Nicusor
Mă bucur mult frate, Domnul Isus să te Binecuvinteze. Optiuni postare ®
Iulian_92
-Iulian_92 -
Alții chiar nu prea au timp de internet eu sincer acuma am o familie muncesc f mult internetul îl folosesc in scopul muncii atâta in rest nu am timp de nimik acuma mi-am adus aminte că am cont aici Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Replica la: Alții chiar nu prea au timp de internet eu sincer acuma am o familie muncesc f mult internetul îl folosesc in scopul muncii atâta in rest nu am timp de nimik acuma mi-am adus aminte că am cont aici de Iulian_92
Bine iulian team înțeles, dar alți au timp,nu vreau să supăr pe nimenea așa cum au timp sa intre pe rețele de socializare pe Facebook pe instagram și pe altele și aici ar putea să intre și măcar să stea 2 ore pe zi, pararea mea. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic Dece nu mai intrați pe site? | Salvatorul.ro
meniu prim
Toate lucrările Tale Te vor lăuda, Doamne! Și credincioșii Tăi Te vor binecuvânta. ( Psalmii 145:10 )