Topic * Viața în doi ?

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 14
Vizualizări: 701
Membrii abonați 5
Membrii respondenti: 13
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/301-via-a-n-doi]* Viața în doi ?[/url]
AndreyBodnariuc
-AndreyBodnariuc -
Cat de frumoasa e viata in doi?
Optiuni topic
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Cu siguranta ca este mai frumoasa decat sa o traiesti singur, iubirea iti da speranta, iar avand pe cineva alaturi nu vei duce lipsa de iubire! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
E mai frumoasa viata in doi!! Optiuni postare ®
Alex_si_Domnica
-*Alex_si_Domnica -
Da, este foarte frumoasa viata in doi cand ti-o da Dumnezeu dupa placul Lui! Optiuni postare ®
Iulian_92
-§Iulian_92 -
Frumoasa este viața in doi atâta timp cât amândoi vor fi alături unul de celălalt si iubindu-se si având pe Dumnezeu de partea lor! Optiuni postare ®
Scipri01
-*Scipri01 -
Replica la: Cu siguranta ca este mai frumoasa decat sa o traiesti singur, iubirea iti da speranta, iar avand pe cineva alaturi nu vei duce lipsa de iubire! de Salvatorul.Ro
Important este ca cei doi sa fie barbat si femeie. Optiuni postare ®
Paula25
-Paula25 -
E mai bine viata in doi ca poti rezolva cu ușurință mai multe probleme in doi decat de unul singur. Optiuni postare ®
Cristinmarian
-.Cristinmarian -
Viata în doi e nu frumoasa,e foarte frumoasă,pentru ca atunci cand în permanenta ai ce îti trebuie langa tine poti spune ca esti împlinit si ti-e sortit sa fi fericit pentru ca a fi fericit înseamna a iubi si a avea un înger pazitor care sa îti lumineze sufletul în orice moment trait împreuna referitor la femeia care te vrea în siguranta în preajma ei.Atunci poti spune ca esti împlinit cand ai parte de femeia vietii tale. Optiuni postare ®
Aabednego
-Aabednego -
Nu se compara cu singuratatea viata in doi........E mult, mult, mult mai bine in doi....... Optiuni postare ®
Diana
-¤Diana -
Da viata in doi e frumoasa Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> ~Viața~ >> Topic * Viața în doi ? | Salvatorul
meniu prim
Eu sunt sărac și lipsit: grăbește să-mi ajuți, Dumnezeule! Tu ești ajutorul şi Izbăvitorul meu: Doamne, nu zăbovi! ( Psalmii 70:5 )