Topic * Pocăit

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 16
Vizualizări: 1284
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/449-poc-it]* Pocăit[/url]
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Ti-e rusine daca te intreaba un om sau cineva daca esti pocait, sa-i zici ca esti pocait?
Optiuni topic
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Nu mi-e rusine! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Pe forum nimanui nu-i e rusine, dar... in realitate? Numai eu stiu cat am plans in ascuns și m-am rugat lui Dumnezeu sa-mi dea putere si biruinta sa trec peste batjocorile oamenilor din jur si din familie, si inca cine stie... Domnul sa ajute pe fiecare! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Nici mie nu mi-e rusine sa le zic ca sunt pocait. Dumnezeu sa descopere pocainta tuturor omenilor! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Trebuie sa spunem,ori ca ne e rusine, ori ca nu ne e rusine :) Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Da, asa este. Trebuie sa spunem la oameni ca suntem pocaiti, dar si sa fim pocaiti cu adevarat! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Da, pe mine ma mai intreaba pe site-uri daca sunt pocait (ca sunt si oameni necredinciosi pe site-uri) si eu le spun ca da. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Slava Domnului ca nu vi-e rusine sa le spuneti la oameni ca sunteti pocaiti! Voi stiti ce inseamna cuvantul pocait? Optiuni postare ®
DanielA
-DanielA -
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
"Cine se va rusina de Mine, si Tatal Meu se va rusina de acela!" spunea Domnul Isus. Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Viața >> Topic * Pocăit | Salvatorul.ro
meniu prim
Fiți răbdători în toate și mulțumiți-I Domnului chiar și în încercare, căci numai la El aveți salvare!